Til alle medlemmer i ryggforeningen Hordaland.

Hei alle medlemmer, håper dere alle har hatt en fin sommer.

I vår arrangerte Ryggforeningen avd. Hordaland, i samarbeid med fysioterapeut Henrikke Lahn- Johannesen, Fysio-pilates kurs/trening . Tilbakemeldingene var så gode at vi ønsker å tilby våre medlemmer et nytt kurs nå i høst.

Kurset/treningen vil foregå på onsdager hos Oasen Fysioterapi, og vil som sist bli ledet av fysioterapeut Henrikke. Tidspunkt vil bli fra klokken 18.00-1900, eventuelt 18.30-19.30 med oppstart onsdag 31.august.

Det vil bli en egenandel på cirka 600 kroner per deltaker.

Påmelding innen 20.august til thale.skogstad@gmail.com

Det er fortsatt ledige plasser, så det er bare å hive seg rundt og melde seg på:)

Med vennlig hilsen

Ryggforeningen avd.Hordaland

Thale Skogstad

Bli medlem for å lese resten av saken.
Trykk her for å bli medlem.
Rull til toppen